Hedeflerimiz

Anasayfa Hedeflerimiz
Melekler Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezleri

Neden Biz?

Uzman Eğitimci kadrosuyla, Psikologlarıyla, Dil ve Konuşma Terapistleri, Ergoterapistleriyle Modern Binası ve Derslikleriyle Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimiz her engeli beraber aşmak için sizin yanınızdadır.

Misyonumuz

Özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini eksiksiz karşılayıp, ailelerin yaşadığı psikolojik süreçlerde onlara destek olmak. Özel eğitim ve engelli bireyler konusunda Antalya’da yaşayan tüm insanlarda farkındalık oluşturmak. Ailelerin çocuklarına rehberlik edebilmeleri için gerekli bilgi ve donanımı kazandırmak amacıyla, alanında uzman kişilerle işbirliği içinde seminer ve konferanslar düzenlemektir.

25+ Yıllık Tecrübe

Kurumlarımız özel eğitim alan mezunu öğretmenleri, psikologları , odyoloji vekonuşma bozuklukları uzmanları, okul öncesi eğitim öğretmenleriyle çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

Özel Melekler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri hizmet binalarında; alanında uzman personeli ile daha iyi hizmet verebilmek için AR-GE birimi oluşturulması ve geliştirilmesini sağlamaktır. Gerek bölgesinde gerek Türkiye ve Avrupa dahilinde kalite ve hizmet politikası ile alanında öncü kurum olma amacı taşımaktır.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?